Husqvarna 340i Pilarka akumulatorowa łańcuchowa bez baterii i ładowarki
- Lekka pilarka z zasilaniem akumulatorowym do ścinania, przycinania, stolarstwa i cięcia drewna opałowego
- O doskonałą manewrowość dba wąska obudowa, która utrzymuje środek ciężkości blisko uchwytów
- Inteligentny interfejs użytkownika wskazuje stan baterii
- Pilarka może być używana zarówno z akumulatorem wewnętrznym, jak i plecakowym
- Akumulator litowo-jonowy zapewnia moc i długi okres użytkowania, może być używany w wielu narzędziach Husqvarna
- Tryb Save obniża prędkość obrotową, zmniejsza poziom hałasu i oszczędza czas pracy akumulatora
- Zaawansowany, bezszczotkowy silnik
- Duża prędkość piły łańcuchowej umożliwia szybkie, płynne cięcie
- Chowany uchwyt korka wlewu oleju ułatwia otwieranie
- Sterowany elektronicznie system napędowy oznacza mniej przestojów i niskie koszty eksploatacji
- Bezwładnościowy hamulec piły łańcuchowej w przypadku odbicia natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Cena obejmuje prowadnicę 14 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Cena nie obejmuje ładowarki i akumulatora w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967987914
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 1 828,46 zł 2 499,00 zł 2 249,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 20 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 40 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | S93G |
| Podziałka | 3/8" mini |
| Waga | 2,8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 340i
