Husqvarna 225i Pilarka akumulatorowa łańcuchowa bez baterii i ładowarki
- Lekka w manewrowaniu pilarka łańcuchowa do cięcia drewna opałowego, przycinania i ścinania małych drzew
- Elastyczny system 36V BLi-X Husqvarna oferuje zasilanie akumulatorowe do do kilku narzędzi
- Silnik bezszczotkowy oznacza wyeliminowanie tarcia, a także niższą temperaturę podczas pracy
- Bezwładnościowy hamulec piły łańcuchowej w przypadku odbicia natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Beznarzędziowe napinanie łańcucha. Niski poziom hałasu, nie emituje spalin podczas użytkowania
- Wyposażona we wskaźniki LED informujące o stanie akumulatora, przyciski dla lepszej kontroli
- Tryb Save zmniejsza poziom hałasu i oszczędza czas pracy akumulatora poprzez obniżenie obrotów silnika
- Automatycznie wyłącza się po pozostawieniu bez nadzoru
- Podnoszony korek zbiornika oleju do smarowania łańcucha jest łatwy do uchwycenia i otwarcia, nawet w rękawicach
- Konstrukcja osłony dłoni zapewnia widoczność końcówki pilarki i kontrolę podczas pracy
- Cena obejmuje prowadnicę 14 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Cena nie obejmuje ładowarki i akumulatora w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970547503
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 877,24 zł 1 199,00 zł 1 079,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 12 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | H38 |
| Podziałka | 3/8" mini |
| Waga | 3,1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 225i
