Husqvarna LB 256SP Kosiarka spalinowa
- Kosiarka przeznaczona do użytku przydomowego, posiada łatwy do uruchomienia silnik, a napęd na tylne koła zapewnia doskonałą przyczepność
- Wyposażona w szerokie, solidne stalowe urządzenie tnące i opcję wyrzutu bocznego
- System koszenia 2 w 1, elastyczne dostosowanie do różnych potrzeb i obszarów. BioClip mulczowanie pozwala na nawożenie trawnika, a wyrzut boczny nadaje się do rzadziej koszonych obszarów
- Ergonomiczna składana rączka, wygodna konstrukcja pałąka i regulacja uchwytu na 2 wysokościach
- Wygodny do złapania uchwyt z przodu ułatwia przenoszenie w pomieszczeniach magazynowych, wkładanie do samochodu i wnoszenie po schodach
- Uchwyt można złożyć, aby zminimalizować ilość miejsca potrzebnego do przechowywania i transportu
- Centralna regulacja wysokości koszenia, jedna dźwignia steruje całym zespołem
- Cena nie obejmuje zestawu BioClip, wkładki BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970488501
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 194,31 zł 2 999,00 zł 2 699,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 166 cm³ |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Moc | 2,7 kW/3,7 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd własny, jeden bieg |
| Koła napędowe | Tylne |
| Prędkość jazdy w przód, max | 3,6 km/godz |
| Zalecana powierzchnia | 1000 m² |
| Szerokość koszenia | 56 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 7 stopni |
| Metody koszenia | Wyrzut boczny/mulczowanie/BioClip |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | Bez kosza |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga | 33,1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LB 256SP
