Husqvarna LC 140SP Kosiarka spalinowa
- Kosiarka z napędem przeznaczona do mniejszych trawników, o maksymalnej powierzchni 500 m²
- Posiada wytrzymałe, stalowe urządzenie tnące, doskonałą wydajność koszenia i zbierania
- Miękki, składany uchwyt, centralna regulacja wysokości koszenia i kółka z łożyskami kulkowymi zapewniają wygodną pracę
- Ergonomiczny kąt uchwytu w połączeniu z łatwo dostępnym pałąkiem
- Wygodny uchwyt z przodu ułatwia przenoszenie w pomieszczeniach magazynowych, wkładanie do samochodu i wnoszenie po schodach
- Uchwyt można złożyć, aby zminimalizować ilość miejsca potrzebne do przechowywania i transportu
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970488201
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (4 szt)
-
-
- Cena netto: 1 462,60 zł 1 999,00 zł 1 799,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 123 cm³ |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Moc | 1,9 kW/2,6 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd własny, jeden bieg |
| Koła napędowe | Tylne |
| Prędkość jazdy w przód, max | 4 km/godz |
| Zalecana powierzchnia | 500 m² |
| Szerokość koszenia | 40 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 10 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 50 L |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga | 26,8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 140SP
