Husqvarna LB 251S Kosiarka spalinowa
- Kosiarka z napędem, z opcją Bioclip i wyrzutem bocznym do trawników o maksymalnej powierzchni 1000 m²
- Solidne, stalowe urządzenie tnące o średnicy 51 cm, aby radzić sobie z trudnymi koszeniami, a płaski uchwyt i dźwignia napędowa zapewniają dobre manewrowanie
- Centralna regulacja wysokości koszenia i zoptymalizowany bieżnik opony przyczyniają się do łatwej obsługi
- Ostrze i nakładka Bioclip tworzą delikatniejsze ścinki trawy, które są szybko rozkładane. Brak konieczności zbierania i mniejsze zapotrzebowanie na nawóz
- System koszenia 2 w 1: kosiarka umożliwia elastyczne dostosowanie do różnych potrzeb i obszarów. BioClip mulczowanie pozwala na nawożenie trawnika, a wyrzut boczny nadaje się do rzadziej koszonych obszarów
- Uchwyt można łatwo złożyć, aby zminimalizować ilość miejsca potrzebnego do przechowywania i transportu
- Wygodny do złapania tylny uchwyt ułatwia przenoszenie w pomieszczeniach magazynowych, wkładanie do samochodu i wnoszenie po schodach
- Szybka regulacja uchwytu na 2 wysokościach
- Cena nie obejmuje zestawu BioClip, wkładki BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970488001
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (3 szt)
-
-
- Cena netto: 2 047,97 zł 2 799,00 zł 2 519,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 166 cm³ |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Moc | 2,7 kW/3,7 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd własny, jeden bieg |
| Koła napędowe | Przednie |
| Prędkość jazdy w przód, max | 4 km/godz |
| Zalecana powierzchnia | 1000 m² |
| Szerokość koszenia | 51 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 7 stopni |
| Metody koszenia | Wyrzut boczny/mulczowanie/BioClip |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | Bez kosza |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga | 32 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LB 251S
