Husqvarna LB 448i Kosiarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Kosiarka akumulatorowa z mulczującym urządzeniem tnącym do użytku półprofesjonalnego
- Aktywne chłodzenie umożliwia koszenie nierównej i wysokiej trawy
- Metoda koszenia BioClip: trawa jest dwukrotnie cięta i rozdrabniana przed opadnięciem na trawnik, dla którego stanowi naturalny nawóz
- Tryb Power Boost, automatyczne zwiększenie prędkości ostrza podczas koszenia w trudnych warunkach w razie potrzeby
- Tryb ekonomiczny Save maksymalizuje czas pracy akumulatora poprzez obniżenie obrotów, zmniejsza poziom hałasu
- Odporna na deszcz, może pracować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych
- Solidna aluminiowa obudowa, szybka i łatwa regulacja uchwytu na 2 wysokościach
- Wydłużony czas pracy i stały napęd dzięki podwójnym gniazdom na zintegrowane akumulatory
- Uchwyt jest regulowany zarówno poziomo, jak i pionowo, co zapewnia optymalną pozycję pracy dla użytkownika
- Bateria BLi-X 36 V umożliwia elastyczne wykorzystanie w różnych narzędziach Husqvarna
- W przypadku podłączonego urządzenia z funkcją Bluetooth aplikacja Husqvarna Connect zapewnia dodatkowe informacje, takie jak czas pracy i stan ładowania, a także zalecenia w zakresie konserwacji i serwisu
- Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki, zestawu BioClip, wkładki BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970482401
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 3 291,87 zł 4 499,00 zł 4 049,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Układ napędowy | Pchana, bez napędu |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Metody koszenia | Mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 48 cm |
| Wysokość koszenia | 30-60 mm |
| Moc znamionowa | 1,2 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | Bez kosza |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga | 28 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LB 448i
