Husqvarna K 970 Ring Przecinarka spalinowa 15" 370 mm
PIERŚCIENIOWA 14', SPALINOWA
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967272301
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 11 978,33 zł 17 751,02 zł 14 733,35 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc wyjściowa | 4,8 kW |
| Pojemność cylindra | 93,6 cm³ |
| Rodzaj silnika | Dwusuwowy |
| Głębokość cięcia, max | 270 mm |
| Średnica tarczy, max | 370 mm |
| Grubość tarczy | 5,6 mm |
| Prędkość obwodowa, max | 55 m/s |
| Waga | 13,8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
.webp?1699619145779)