Husqvarna K 7000 SmartGuard PRIME Przecinarka elektryczna 16" 400 mm
- Wyposażona w technologię wysokiej częstotliwości PRIME, w SmartGuard, wydłużoną osłonę tarczy, która ogranicza ryzyko wypadku, gdy może wystąpić odbicie
- Podłączony agregat PP 70 zapewnia bezpieczniejsze i wygodniejsze zatrzymywanie obracającej się tarczy
- Działanie na zasilaniu 3-fazowym przy napięciu 180–480 V i na 1-fazowym przy napięciu 120–240 V
- System wodny z osłoniętymi dyszami, powiększoną obudową złącza wody i mosiężnym dopływem
- Automatyczna optymalizacja mocy i prędkości obrotowej
- Wskaźnik diodowy ostrzega, gdy pojawi się ryzyko przeciążenia silnika
- Magnezowa osłona tarczy, bezstopniowa regulacja ułatwia zmianę pozycji cięcia
- Możliwość cięcia na mokro, z prostą regulacją przepływu wody w trakcie pracy
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970509201
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 14 565,00 zł 17 914,95 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc wyjściowa | 5,5 kW |
| Napięcie | 220-240 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Głębokość cięcia, max | 155 mm |
| Średnica tarczy, max | 400 mm |
| Średnica wałka tarczy | 25,4/20 mm |
| Grubość tarczy | 5 mm |
| Prędkość obwodowa, max | 90 m/s |
| Chłodziwo | Na mokro |
| Waga | 10,8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna K 7000 SmartGuard
.webp?1700854704931)