Husqvarna K 7000 Ring PRIME Przecinarka elektryczna 14" 350 mm
- Wyposażona w technologię wysokiej częstotliwości PRIME, współpracuje z agregatem zasilającym
- Głębokość cięcia wynosząca 270 mm mm wystarcza do przecięcia normalnej ściany po jednej stronie
- Możliwość podłączenia do zasilania 3 i 1 fazowego. Działanie na zasilaniu 3-fazowym 5,5 kW przy napięciu 180–480 V i na 1-fazowym 1,5–3 kW przy napięciu 120–240 V
- Wskaźnik diodowy ostrzega, gdy pojawi się ryzyko przeciążenia silnika
- Maszyną steruje agregat z wbudowanym inteligentnym modułem, który komunikuje się z silnikiem, by zapewnić optymalną moc i prędkość obrotową
- Możliwość cięcia na mokro, z prostą regulacją przepływu wody w trakcie pracy
- Doskonała do użytku w budynkach i miejscach o powolnej wymianie powietrza
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970449801
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 20 403,00 zł 25 095,69 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc wyjściowa | 5,5 kW |
| Napięcie | 220-240 V/200-480 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Głębokość cięcia, max | 270 mm |
| Średnica tarczy, max | 370 mm |
| Grubość tarczy | 5 mm |
| Prędkość obwodowa, max | 55 m/s |
| Waga | 13,1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna K 7000 Ring
