Husqvarna K 7000 PRIME Przecinarka elektryczna 16" 400 mm
- Wyposażona w technologię wysokiej częstotliwości PRIME
- Przecinarka może być używana z agregatem zasilającym PP 70 zapewnia bezpieczniejsze i wygodniejsze zatrzymywanie obracającej się tarczy
- Wysoka moc wyjściowa oraz działanie zarówno na zasilaniu 3-fazowym 5,5 kW przy napięciu 180–480 V, jak i na 1-fazowym 1,5–3 kW przy napięciu 120–240 V
- Bezstopniowa regulacja ułatwia zmianę pozycji cięcia
- Udoskonalony system wodny z osłoniętymi dyszami
- Przecinarka steruje agregat z wbudowanym inteligentnym modułem, który komunikuje się z silnikiem, by zapewnić optymalną moc i prędkość obrotową
- Wskaźnik diodowy ostrzega, gdy pojawi się ryzyko przeciążenia silnika
- Możliwość cięcia na mokro, z regulacją przepływu wody w trakcie pracy
- Tarcze przecinarki elektrycznej obraca się do przodu, minimalizując ryzyko zakleszczenia się tarczy i odbicia
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970449601
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 14 290,00 zł 17 576,70 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc wyjściowa | 5,5 kW |
| Napięcie | 220-240 V/200-480 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Głębokość cięcia, max | 155 mm |
| Średnica tarczy, max | 400 mm |
| Średnica wałka tarczy | 25,4 mm |
| Grubość tarczy | 5 mm |
| Prędkość obwodowa, max | 90 m/s |
| Waga | 9,8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Przecinarka K 7000
