Husqvarna K 3600 Ring Przecinarka hydrauliczna 15" 370 mm
PIERŚCIENIOWA 14", HYDRAULICZNA
- Obserwuj produkt:
- Kod: 968424101
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 12 381,02 zł 18 347,77 zł 15 228,65 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc wyjściowa | 4,3 kW |
| Przepływ oleju hydraulicznego | 40 l/min |
| Ciśnienie hydrauliczne, max | 150 bar |
| Głębokość cięcia, max | 270 mm |
| Średnica tarczy, max | 370 mm |
| Grubość tarczy | 5,6 mm |
| Prędkość obwodowa, max | 55 m/s |
| Waga | 8,3 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
