Husqvarna K 2500 Przecinarka hydrauliczna 16" 400 mm
TARCZA 400 mm, HYDRAULICZNA
- Obserwuj produkt:
- Kod: 968365401
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 4 925,56 zł 7 299,33 zł 6 058,44 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc wyjściowa | 5,2 kW |
| Przepływ oleju hydraulicznego | 40 l/min |
| Ciśnienie hydrauliczne, max | 150 bar |
| Głębokość cięcia, max | 145 mm |
| Średnica tarczy, max | 400 mm |
| Średnica wałka tarczy | 25,4 mm |
| Grubość tarczy | 5 mm |
| Prędkość obwodowa, max | 100 m/s |
| Waga | 8,3 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
