Husqvarna K 1270 SmartGuard Przecinarka spalinowa 16" 400 mm
TARCZA 400 mm, SPALINOWA SPECJALNA OSŁONA TARCZY - 270°, TARCZA VARICUT S45 W ZESTAWIE
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970509301
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 5 432,25 zł 8 050,20 zł 6 681,67 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc wyjściowa | 5,8 kW |
| Pojemność cylindra | 118,8 cm³ |
| Rodzaj silnika | Dwusuwowy |
| Głębokość cięcia, max | 145 mm |
| Średnica tarczy, max | 400 mm |
| Średnica wałka tarczy | 25,4/20 mm |
| Grubość tarczy | 5 mm |
| Prędkość obwodowa, max | 90 m/s |
| Chłodziwo | Na mokro |
| Waga | 15,1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna K 1270 SmartGuard
