Husqvarna 560 XP Mark II Pilarka spalinowa łańcuchowa
-
Pilarka łańcuchowa do cięcia wszystkich rodzajów drzew w profesjonalnym leśnictwie
-
Do użytku z zestawami tnącymi o średnicy 0.325" lub 3/8"
-
Wysokoobrotowy silnik X-Torq zmniejsza emisję spalin i zwiększa oszczędność paliwa, ułatwia ścinanie, okrzesywanie i przerzynkę twardego drewna i dużych drzew iglastych w każdych warunkach
- Dzięki AutoTune nie ma potrzeby ręcznej regulacji gaźnika, AutoTune optymalizuje ustawienia silnika i upraszcza uruchamianie, kompensuje różne rodzaje paliwa, wysokość, wilgotność, temperaturę oraz zabrudzony filtr powietrza
- Układ Air Injection usuwa 98% wciąganego pyłu
- Filtr magnetyczny wewnątrz przewodu paliwowego zapobiega przedostawaniu się cząstek metalu do gaźnika i silnika
- Nakrętki prowadnicy mają specjalne mocowania w osłonie sprzęgła, są do niej przyczepione
- Antywibracyjny system wydajnie izoluje dłonie od drgań powstających w silniku i układzie tnącym
- Boczny napinacz łańcucha, szybka regulacja napięcia łańcucha
- Korek wlewu paliwa z odchylanym uchwytem, proste otwieranie nawet w grubych zimowych rękawicach
- Cena obejmuje prowadnicę 15 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970657015
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (4 szt)
-
-
- Cena netto: 3 651,22 zł 4 990,00 zł 4 491,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 21,3 m/s |
| Pojemność cylindra | 59,8 cm³ |
| Moc wyjściowa | 3,5 kW/4,8 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 33 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 50 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 38 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 15 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | S35G |
| Podziałka | 0.325" |
| Waga | 5,9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 560 XP Mark II
