Husqvarna 550i XPG Pilarka akumulatorowa łańcuchowa bez baterii i ładowarki z podgrzewanymi uchwytami
- Profesjonalna pilarka łańcuchowa z dwoma opcjami akumulatorów — B540X (obsługuje dłuższe prowadnice) lub B330X
- Wyświetlacz graficzny pokazuje poziom naładowania baterii, jej status i stan techniczny, umożliwia zarządzanie podgrzewanymi uchwytami i trybem Save
- Tryb Save zmniejsza poziom hałasu i oszczędza czas pracy akumulatora poprzez obniżenie obrotów silnika
- Podgrzewane uchwyty poprawiają komfort i wydajność
- Oparty na oprogramowaniu system sterowania umożliwia usprawniony rozruch i działanie, podczas uruchamiania i zatrzymywania pod obciążeniem
- Czujnik oleju do smarowania łańcucha
- Chowany uchwyt korka wlewu oleju ułatwia otwieranie
- Wygodna blokada spustu zapobiega przypadkowej aktywacji przepustnicy, zwiększając bezpieczeństwo
- Odłączany filtr zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń i zapewnia łatwy dostęp do obszaru silnika w celu czyszczenia
- Uniwersalny system osprzętu tnącego, który obsługuje prowadnice od 13 do 20 cali. Łańcuchy z zębami typu pełne dłuto, X-CUT C35 i C33, dodatkowo zwiększają wydajność podczas karczowania i cięcia drewna
- ActiveCool umożliwia wydajne chłodzenie akumulatora, zarówno podczas ładowania
- Model jest częścią elastycznego systemu BLi-X 36 V Husqvarna, który oferuje zasilanie akumulatorowe do kilku narzędzi
- Pamięć trybu rozruchu — wystarczy rozpocząć pracę od miejsca, w którym ją przerwano, bez konieczności regulacji, oszczędzając czas i wysiłek
- Odporna na warunki pogodowe, na deszcz, może być używana przez cały rok
Cena obejmuje prowadnicę 15 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch - Cena nie obejmuje ładowarki i akumulatora w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970746015
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 3 328,46 zł 4 549,00 zł 4 094,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej |
24 m/s
|
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 33 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 50 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 38 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 15 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | C33 |
| Podziałka | 0.325" |
| Waga | 4 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 550i XPG

