Husqvarna 545 Mark II Pilarka spalinowa łańcuchowa
- Profesjonalna pilarka spalinowa przeznaczona do obalania, okrzesywania i przerzynania małych i średnich drzew
- Do użytku z prowadnicą do 20 cali
- Zoptymalizowany układ chłodzenia
- AutoTune umożliwia automatyczną regulację silnika. Kompensuje różne rodzaje paliwa, wysokość, wilgotność, temperaturę oraz zabrudzony filtr powietrza. Dzięki AutoTune nie ma potrzeby ręcznej regulacji gaźnika
- Skrzynia korbowa ze stopu magnezu wytrzymuje wysokie obroty i intensywną eksploatację
- Smart Start aby maszynę uruchomić szybko przy minimalnym wysiłku
- Zatrzaskowa osłona cylindra umożliwia wymianę lub oczyszczenie świecy
- Możliwość szybkiego demontażu filtra
- Przezroczysty wskaźnik poziomu paliwa
- Skuteczne amortyzatory LowVib pochłaniają wibracje
- Nakrętki prowadnicy mają specjalne mocowania w osłonie sprzęgła, są do niej przyczepione
- Korek wlewu paliwa z odchyalnym uchwytem, proste otwieranie nawet w grubych zimowych rękawicach
- Air Injection, odśrodkowy układ oczyszczania powietrza usuwa większe cząsteczki kurzu i 98% wciąganego pyłu
- Zespolona dźwignia wyłącznika zapłonu oraz pompka paliwowa ułatwiają uruchamianie pilarki
- Regulowana pompa olejowa, można dostosować smarowanie do pracy i układu tnącego
- Umieszczony z boku napinacz łańcucha do regulacji
- Silnik X-Torq zapewnia mniejsze zużycie paliwa oraz emisję zanieczyszczeń
- Cena obejmuje prowadnicę 15 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967690635
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 2 889,43 zł 3 949,00 zł 3 554,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 19,1 m/s |
| Pojemność cylindra | 50,2 cm³ |
| Moc wyjściowa | 2,7 kW/3,7 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 33 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 50 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 38 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 15 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP33G |
| Podziałka | 0.325" |
| Waga | 5,3 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 545 Mark II
