Husqvarna 450e Mark II Pilarka spalinowa łańcuchowa
- Pilarka łańcuchowa wyposażona w silnik X-Torq o wysokim momencie obrotowym, który zmniejsza zużycie paliwa oraz emisję zanieczyszczeń
- Smart Start i pompa paliwowa umożliwiają szybkie uruchomienie urządzenia przy minimalnym wysiłku
- Technologia LowVib, skuteczne amortyzatory pochłaniają wibracje, oszczędzając ramiona i dłonie użytkownika
- Air Injection, odśrodkowy układ oczyszczania powietrza usuwa większe cząsteczki kurzu i 98% wciąganego pyłu
- Możliwość demontażu filtra w celu wymiany
- Po użyciu wyłącznik jest automatycznie przywracany do położenia włączenia ON, aby ułatwić następny start
- Odchylany korek wlewu paliwa można otwierać nawet w grubych rękawicach
- Przezroczysty wskaźnik poziomu paliwa
- Wyściełane uchwyty, ergonomiczna manetka gazu
- Widoczne linie ułatwiające obalanie drzew w obranym kierunku
- Zatrzaskowa osłona cylindra dla wymiany lub oczyszczenia świecy
- Bezwładnościowy hamulec w przypadku odbicia natychmiast zatrzymuje łańcuch, dla dodatkowego bezpieczeństwa
- Napinanie piły łańcuchowej oraz montaż prowadnicy i łańcucha bez użycia narzędzi
- Cena obejmuje prowadnicę 15 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970559535
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 2 194,31 zł 2 999,00 zł 2 699,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 17,3 m/s |
| Pojemność cylindra | 50,2 cm³ |
| Moc wyjściowa | 2,4 kW/3,3 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 33 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 50 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 50 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 20 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP33G |
| Podziałka | 0.325" |
| Waga | 5,1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
