Cifarelli M1200 Opryskiwacz spalinowy, dmuchawa do liści
- Opryskiwacz spalinowy z silnikiem benzynowym 2-suwowym o mocy 5 KM. Model można wykorzystać zarowno jako opryskiwacz, także jak dmuchawę
- Wygodne szelki sprawiają, że praca urządzeniem jest przyjemna i komfortowa
- Zasięg cieczy w poziomie — 18 m, zasięg cieczy w pionie — 16 m
- Opryskiwacz wyposażony jest dyszę wyrzutu cieczy z 9 pozycjami regulacji rozmiaru kropli
- Obserwuj produkt:
- Kod: M1200
- Producent: Cifarelli
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 084,55 zł 2 849,00 zł 2 564,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 77 cm³ |
| Producent silnika | Cifarelli |
| Moc | 3,6 kW/5 KM |
| Prędkość powietrza | 105 m/s |
| Objętość wyrzucanego powietrza | 27 m³/min |
| Zasięg cieczy poziomy | 18 m |
| Zasięg cieczy pionowy | 16 m |
| Regulacja wypływu cieczy | 9-pozycyjna |
| Rozrusznik | Ręczny |
| Pojemność zbiornika cieczy | 17 L |
| Pojemność zbiornika paliwa | 2 L |
| Waga | 11,8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
