Cedrus ZM05PRO-E Zamiatarka odśnieżarka spalinowa
- Zamiatarka odśnieżarka spalinowa z napędem do czyszczenia podjazdów, tarasów, podwórek, chodników, parkingów, w krótkim czasie czyści dużą powierzchnię
- Posiada manualną skrzynię biegów, silnik Cedrus 4 suwowy z elektrycznym startem
- Układ roboczy wyposażony został w szczotkę o szerokości 100 cm i średnicy 35 cm
- Regulacja kąta zamiatania w prawo i w lewo w zakresie do 15°
- W przypadku funkcji zamiatania dzięki zamontowanym na przedniej stronie pionowo regulowane obracające się szczotki gwarantują dokładne czyszczenie powierzchni wraz ze szczelinami
- Wyposażona w 3 biegi do przodu i 1 wsteczny dzięki czemu można dostosować prędkość pracy do indywidualnych preferencji użytkownika
- Regulowana prędkość szczotki od 180 do 340 obr/min. Szczotki zamontowane na przodzie w pionie obracają się w taki sposób by dokładnie czyścić również w kątach szczelinach i w miejscach trudno dostępnych
- Dodatkowymi akcesoriami, które pozwolą wykorzystać zamiatarkę spalinową przez cały rok to kosz, zbierający zanieczyszczenia oraz lemiesz do śniegu
- Cena nie obejmuje pług CEDRZM14, pojemnik na odpady CEDRZM13, łańcuchy na koła
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDZM05PRO-E
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 3 072,36 zł 4 199,00 zł 3 779,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 173 cm³ |
| Moc znamionowa | 3,6 kW/4,9 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Szerokość robocza | 100 cm |
| Średnica szczotki | 35 cm |
| Biegi | 3 do przodu, 1 do tyłu |
| Regulacja kąta zamiatania | 15° lewo/prawo |
| Rozrusznik | Ręczny, elektryczny |
| Waga | 82 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
