Cedrus ZG05 Zagęszczarka spalinowa do gruntu
- Zagęszczarka dwukierunkowa 260 kg wyposażona w silnik Loncin o mocy 13 KM nadaje się do prac drogowych, na parkingach, układania kostki brukowej, ubijania dróg, ścieżek, jako alternatywa i uzupełnienie walca
- Charakteryzuje się dużym rozmiarem płyty, posiada rewers, możliwość pracy do przodu i do tyłu
- Cechuje ją ergonomia, wydajność, funkcjonalność, wszechstronność oraz zwrotność
- Cena zawiera koła transportowe w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDZG05
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 8 194,31 zł 11 199,00 zł 10 079,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 389 cm³ |
| Producent silnika | Loncin |
| Moc | 9,5 kW/13 KM |
| Głębokość zagęszczania | 85 cm |
| Siła zagęszczania | 38 kN |
| Rewers | Hydrauliczny |
| Wibracje | 4800 vpm |
| Prędkość posuwu | 35 m/min |
| Pojemność zbiornika paliwa | 6,5 L |
| Waga | 260 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
