Cedrus ZG04 Zagęszczarka spalinowa do gruntu
- Zagęszczarka dwukierunkowa 160 kg do prac drogowych, na parkingach, układania kostki brukowej, ubijania dróg, ścieżek, o wydajności 600 m² na godzinę jako alternatywa i uzupełnienie walca
- Charakteryzuje się dużym rozmiarem płyty, posiada rewers, możliwość pracy do przodu i do tyłu
- Cechuje ją ergonomia, wydajność, funkcjonalność, wszechstronność oraz zwrotność
- 1-cylindrowy 4-suwowy silnik benzynowy o mocy prawie 7 KM, rozruch ręczny
- Cena zawiera ramę ochronną, koła transportowe w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDZG04
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 7 316,26 zł 9 999,00 zł 8 999,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 265 cm³ |
| Producent silnika | Kasei |
| Moc | 5 kW/6,8 KM |
| Głębokość zagęszczania | 80 cm |
| Siła zagęszczania | 30 kN |
| Rewers | Hydrauliczny |
| Wibracje | 4810 vpm |
| Prędkość posuwu | 20 m/min |
| Pojemność zbiornika paliwa | 6 L |
| Waga | 160 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
