Cedrus WR02R Wertykulator spalinowy
- Wertykulator z silnikiem Loncin 6 KM, wyposażony jest w kosz o pojemności 40 L do zbierania resztek trawy oraz mchu, wałek z nożami uchylnymi ze stali węglowej, które zapewniają wysoką wytrzymałość, nawet w przypadku uderzenia w twardy przedmiot
- Dzięki 34 uchylnym nożom ze stali węglowej, napędzanym podwójnym paskiem z napinaczem, płynnie regulowanej głębokości roboczej pozbędziesz się starej trawy oraz innych resztek blokujących dostęp powietrza, wody i składników odżywczych do korzeni traw, dodatkowo darń zostanie nacięta, powodując szybszy i gęstszy wzrost trawy
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDWR02R
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 1 462,60 zł 1 999,00 zł 1 799,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc | 4,4 kW/6 KM |
| Pojemność silnika | 182 cm³ |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Załączanie noży | Ręczne |
| Zalecana powierzchnia | 1200 m² |
| Szerokość robocza | 400 mm |
| Głębokość robocza, max | 18 mm |
| Pojemność kosza | 40 L |
| Waga | 44 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
