Cedrus WP160Li Myjka ciśnieniowa
- Mobilna i lekka myjka do szybkiego czyszczenia roweru, mebli ogrodowych, tarasu czy schodów
- Zasilana akumulatorem 20 V, działa niezależnie od sieci wodociągowej: wbudowana pompa pozwala pobierać wodę z wiadra, beczki, a nawet jeziora
- Wyposażona w wielofunkcyjną dyszę 6 w 1, która oferuje sześć ustawień: kierunek pochylenia 0°, 20°, 40°, strumień piany oraz szeroki strumień typu prysznic
- Dołączony zbiornik detergentu wspomaga usuwanie tłustych i zaschniętych zabrudzeń
- Wyważona konstrukcja oraz gumowany uchwyt zapewniają wygodę i lepszą kontrolę podczas dłuższej pracy Kompatybilna z platformą Cedrus Power Plus, narzędzie zasilane jest baterią max 20 V
- Cena nie obejmuje akumulatora, ładowarki, walizki w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDWP160LI
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (10 szt)
-
-
- Cena netto: 174,80 zł 239,00 zł 215,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Akumulator | max 20 V |
| Dysza | Wielofunkcyjna 6 w 1 |
| Natężenie przepływu | 160 L/godz |
| Ciśnienie wody | 25 bar |
| Maksymalna temperatura wody | 40 °C |
| Długość węża | 6 m |
| Zbiornik na detergent | Tak |
| Waga | 2 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Cedrus WP160Li