Cedrus ST300LiX2 Power Plus Podkaszarka krawędziarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Podkaszarka oraz krawędziarka akumulatorowa 2 w 1, zasilana jest za pomocą dwóch baterii o tej samej pojemności, max 20 V
- Idealna do precyzyjnego wykańczania krawędzi trawnika, miejsc wokół drzew, rabat, obrzeży i ogrodzeń
- Obrót głowicy o 90° zmienia podkaszarkę w krawędziarkę — nadaje się do prowadzenia przy chodnikach i obrzeżach, zapewnia dokładne linie krawędzi trawnika wzdłuż kostki i podjazdów
- Automatyczne podawanie żyłki ułatwia utrzymanie stałej długości cięcia
- Cedrus Power Plus — seria urządzeń ogrodniczych oraz elektonarzędzi, które zasilane są za pomocą baterii Cedrus Li-Ion 2 Ah lub 4 Ah o napięciu 20 V
- Cena nie obejmuje baterii, ładowarki oraz walizki w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDST300LiX2
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 189,43 zł 259,00 zł 233,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Akumulator | 2 x max 20 V |
| Regulacja głowicy | 90° |
| Funkcja krawędziarki | Tak |
| Szerokość koszenia (żyłka) | 30 cm |
| Głowica żyłkowa | Automatyczna |
| Średnica żyłki | 1,6 mm |
| Regulowany uchwyt | Tak |
| Waga | 2,6 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

