Cedrus ST280Li Podkaszarka krawędziarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Podkaszarka akumulatorowa z regulacją długości w zakresie 1000 - 1360 mm, teleskopowy wysięgnik pozwala dopasować długość kosy do wzrostu użytkownika
- Wyposażona jest w automatyczną głowicę żyłkową, nadaje się do precyzyjnego wykańczania krawędzi trawnika, miejsc wokół drzew, rabat, obrzeży i ogrodzeń
- Podkaszarka posiada także funkcję krawędziarki, dzięki regulowanej głowicy oraz kółku prowadzącemu
- Dzięki głowicy odchylanej o 90° urządzenie zapewnia manewrowość w trudno dostępnych przestrzeniach
- Obrót głowicy o 90° pozwala zmienić tryb podkaszania na tryb krawędziowania, aby uzyskać równą linię przy obrzeżach trawnika, przy kostce brukowej, ścieżkach
- Osłona tnąca i prowadnica dystansowa chronią rośliny i obrzeża
- Cena nie obejmuje baterii, ładowarki w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDST280LI
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 138,21 zł 189,00 zł 170,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Akumulator | max 20 V |
| Regulacja głowicy | 90° |
| Funkcja krawędziarki | Tak |
| Szerokość koszenia (żyłka) | 28 cm |
| Element tnący | Żyłka |
| Głowica żyłkowa | Automatyczna |
| Średnica żyłki | 1,6 mm |
| Regulowany uchwyt | Tak |
| Długość | 1000 - 1360 mm |
| Waga | 2 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

