Cedrus SM50 Kosiarka spalinowa wrzecionowa
- Kosiarka wrzecionowa benzynowa z napędem łańcuchowym na koła, który ułatwia manewrowanie mimo znacznej wagi
- Przeznaczona do precyzyjnego koszenia trawników, szczególnie polecana do uzyskania efektu "angielskiego trawnika" lub na pola golfowe
- Wysokość koszenia сentralnie regulowana w zakresie 6–30 mm, co pozwala na bardzo niskie cięcie w zależności od rodzaju terenu
- Tylna stalowa rolka bieżnikowana, która pomaga w tworzeniu estetycznych pasów na trawniku
- Kosiarka bębnowa — obracający się bęben z nożami, które odcinają trawę przy dolnej nieruchomej listwie
- Dzięki niewielkiej odległości między nożami bębna a stacjonarnym nożem dolnym, wrzeciono tnie źdźbła bez szarpania, nie powodując jej uszkodzenia. Koszenie powinno odbywać się często i regularnie: koszenie wysokiej trawy kosiarką bębnową jest bardzo trudne
- System koszenia: 6 noży na wrzecionie, które tną trawę czysto, bez szarpania, co przyspiesza regenerację i zapewnia estetyczny wygląd
- Kosiarka wrzecionowa wyposażona jest w kosz mieszczący 63 L ściętej trawy
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDSM50
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 5 560,16 zł 7 599,00 zł 6 839,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 196 cm³ |
| Producent silnika | Loncin |
| Moc | 4,1 kW/5,6 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Rodzaj sprzęgła | Pasowe |
| Układ napędowy | Z napędem za pomocą łańcucha |
| Zalecana powierzchnia | 5000 m² |
| Szerokość koszenia | 50 cm |
| Wysokość koszenia | 6-30 mm |
| Średnica cylindra | 146 mm |
| Systemy koszenia | Zbieranie |
| Pojemność kosza | 63 L |
| Waga | 89 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Cedrus SM50

