Cedrus SB71-E+ Odśnieżarka spalinowa dwustopniowa
- Odśnieżarka spalinowa z wirnikiem dwustopniowym jest wyposażona w silnik Loncin "Snow Series" 4-suwowy, specjalnie przystosowany do pracy w warunkach zimowych. Silnik charakteryzuje się łatwym rozruchem w niskich temperaturach, dzięki zastosowaniu rozrusznika elektrycznego 230 V
- Odległość wyrzutu śniegu w zależności od wilgotności śniegu wynosi od 1 do 15 m (mokry, ciężki śnieg jest wyrzucany na mniejszą odległość niż suchy, lekki)
- Sterowanie kierunkiem i kątem wyrzutu (deflektorem) odbywa się za pomocą korby z pozycji operatora, co zapewnia wygodną regulację podczas pracy
- Komin wylotowy oraz deflektor wykonane są z metalu, obudowa metalowa, płozy śnieżne, metalowe
- Reflektory LED, bieżnik kół — agresywny, zimowy
- Szerokość robocza wynosi 71 cm, ząbkowany freze i wirnik o średnicy 30 cm
- Odśnieżarka nie jest wyposażona w mechanizm różnicowy, podgrzewane uchwyty
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDSB71-E+
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 4 633,33 zł 5 999,00 zł 5 699,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 375 cm³ |
| Moc znamionowa | 7,2 kW/9,7 KM |
| Producent silnika | Loncin |
| Rodzaj przekładni | Tarcza cierna |
| Biegi | 6 do przodu, 2 w tył |
| Podgrzewane uchwyty | Nie |
| Szerokość odśnieżania | 71 cm |
| Odległość wyrzutu śniegu, max | 15 m |
| Rozrusznik | Elektryczny, ręczny |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

