Cedrus SB61G-E+ Odśnieżarka spalinowa dwustopniowa gąsienicowa
- Odśnieżarka spalinowa dwustopniowa z rozrusznikiem elektrycznym 230 V, ułatwiającym uruchamianie w mroźne dni, oraz ręcznym
- Odśnieżarka z napędem gąsienicowym nadaje się do intensywnej pracy w zimie, do usunięcia grubego i ciężkiego śniegu, do pracy na wymagających nawierzchniach, w tym na podjazdach o dużym nachyleniu czy w warunkach górskich, poradzi sobie z odśnieżaniem podjazdów, chodników, placów, parkingów
- Łatwe uruchamianie nawet w temperaturze -30°C: jest wyposażona w silnik Loncin "Snow Series" 4-suwowy, specjalnie przystosowany do pracy w warunkach zimowych. Silnik charakteryzuje się łatwym rozruchem, nawet w niskich temperaturach, dzięki zastosowaniu rozrusznika elektrycznego 230 V
- Śnieg jest wyrzucany na odległość nawet 11 metrów w zależności od wilgotności (mokry, ciężki śnieg jest wyrzucany na mniejszą odległość niż suchy, lekki)
- Sterowanie kierunkiem i kątem wyrzutu (deflektorem) odbywa się za pomocą korby z pozycji operatora, co zapewnia wygodną regulację podczas pracy — możemy regulować komin w zakresie 190°
- Możliwość dostosowania prędkości jazdy za pomocą 6 biegów do przodu oraz 2 w tył
- Komin wylotowy oraz deflektor wykonane są z metalu, obudowa metalowa, płozy śnieżne, metalowe
- Szerokość pracy, odśnieżania wynosi 61 cm, wirnik dwustopniowy (średnica wirnika 30 cm), co pozwala na efektywne odśnieżanie dużych powierzchni
- Gąsienice zapewniają doskonałą przyczepność w terenie (lepszą przyczepność niż koła, szczególnie na nierównym lub pochyłym terenie)
- Wbudowane światła LED poprawiające widoczność podczas pracy po zmroku
- Odśnieżarka nie jest wyposażona w mechanizm różnicowy, podgrzewane uchwyty
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDSB61G-E+
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 4 243,09 zł 5 799,00 zł 5 219,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 212 cm³ |
| Moc znamionowa | 4,2 kW/5,7 KM |
| Producent silnika | Loncin |
| Rodzaj przekładni | Tarcza cierna |
| Biegi | 6 do przodu, 2 w tył |
| Podgrzewane uchwyty | Nie |
| Szerokość odśnieżania | 61 cm |
| Odległość wyrzutu śniegu, max | 11 m |
| Rozrusznik | Ręczny, elektryczny |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

