Cedrus SB56 Odśnieżarka spalinowa dwustopniowa
- Odśnieżarka wyposażona w mocny silnik Loncin 4-suwowy o mocy 5,7 KM, dwustopniowy system odśnieżania
- Wytrzymała przekładnia napędowa dysk cierny, dodatkowo żeliwne koło pasowe napędu wirnika
- Średnia wydajność pracy około 2000 m na godzinę
- Maksymalny wyrzut śniegu w zależności od wilgotności śniegu od 1 do 11 m, a wysokość frezu śnieżnego 42 cm
- Wyprofilowane opony z grubym bieżnikiem, duże koła zapewniają dobrą trakcję i manewrowość nawet przy wysokim śniegu
- 6 biegów do przodu i 2 biegi wsteczne pozwala na dopasowanie prędkości do warunków pracy. Napęd kół jest niezależny, dzięki czemu podczas odgarniania śniegu odśnieżarka przesuwa się ze stałą prędkością
- Regulowany komin wyrzutu w zakresie 190°, sterowanie deflektorem z pozycji operatora
- Mocne noże skrawające wirnika zostały wykonane z trudno ścieralnej stali
- Głowica zaworów skonstruowana specjalnie z myślą o pracy w ekstremalnych temperaturach
- Cena zawiera łopatkę do czyszczenia wirnika i deflektora, komplet śrub montażowych, nakrętek montażowych, podkładek montażowych, kalamitkę do smarowania
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDSB56
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (9 szt)
-
-
- Cena netto: 1 852,85 zł 2 399,00 zł 2 279,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 212 cm³ |
| Moc znamionowa | 4,2 kW/5,7 KM |
| Producent silnika | Loncin |
| Rodzaj przekładni | Tarcza cierna |
| Biegi | 5 do przodu, 2 w tył |
| Podgrzewane uchwyty | Nie |
| Szerokość odśnieżania | 56 cm |
| Odległość wyrzutu śniegu, max | 11 m |
| Rozrusznik | Ręczny |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
