Cedrus PZ750-R Pompa zanurzeniowa z rozdrabniaczem
- Żeliwna pompa zatapialna z rozdrabniaczem i pływakiem przeznaczona do niskiego poziomu wody, do pompowania zarówno wody czystej jak i brudnej, ścieków domowych, wody deszczowej, wody z basenów, stawów, piwnic, do awaryjnego odwadniania, opróżniania szamb
- Rozdrabniacz — ostrze o dużej wytrzymałości
- Pompa została wyposażona w zabezpieczenie prądowe (przeciążeniowe) zamontowane na kablu. W przypadku ryzyka przeciążenia silnika zabezpieczenie wyłączy pompę
- Wyłącznik pływakowy, który umożliwia automatyczną pracę urządzenia, krócieć pompy pozwala na podłączenie węża tłocznego za pomocą opaski lub szybkozłącza
- Automatyczne załączanie pompy zapewnia pływak, gdy słup wody opadnie, automatycznie wyłączy
- Maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 13 m
- Odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDPZ750-R
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 313,82 zł 429,00 zł 386,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc silnika elektrycznego | 750 W |
| Napięcie/częstotliwość | 230 V/50 Hz |
| Maksymalny wydatek wody | 19000 L/godz |
| 35 °C | |
| Wysokość podnoszenia | 13 m |
| Głębokość zanurzenia | 7 m |
| Przyłącze węża | 2" |
| Długość przewodu | 10 m |
| Poziom ochrony | IPX8 |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie