Cedrus PS60-3 Pompa do szlamu spalinowa
- Motopompa szlamowa z napędem spalinowym wyposażona została w 4-suwowy silnik
- Zastosowanie: w ogrodnictwie, w pracach budowlanych, do wypompowywania wody bez zanieczyszczeń o większych średnicach z wykopów, terenów zalanych, budowlanych, stawów, zbiorników przeciwpożarowych, oczyszczania oczek wodnych, basenów, małych akwenów wodnych
- Pompa umożliwia efektywne odprowadzanie wody z zanieczyszczeniami, takimi jak muł czy inne nieczystości
- Urządzenie posiada rozruch ręczny, umożliwia przepompowanie 60 m³ wody na godzinę
- Mocna obudowa zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia
- Cena zawiera wszystkie potrzebne złączki i smok
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDPS60-3
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 047,97 zł 2 799,00 zł 2 519,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 270 cm³ |
| Producent silnika | Rato |
| Moc | 5,6 kW/7,6 KM |
| Maksymalny wydatek wody | 1000 L/min |
| Wirnik | Żeliwo |
| Średnica wlotu/wylotu | 3"/76 mm |
| Wysokość ssania | 7 m |
| Max. wysokość podnoszenia | 20 m |
| Układ tłumiący drgania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie przy niskim poziomie oleju | Tak |
| Waga | 64 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
