Cedrus PS100-4 Pompa do szlamu spalinowa
- Motopompa szlamowa z napędem spalinowym wyposażona została w 4-suwowy silnik, nadaje się do wypompowywania wody z wykopów, terenów zalanych, z terenów budowy, stawów, zbiorników przeciwpożarowych
- Zastosowanie: oczyszczanie oczek wodnych, basenów, małych akwenów wodnych oraz z pożarnictwie
- Urządzenie posiada rozruch ręczny, umożliwia przepompowanie 100 m³ wody na godzinę
- Cena zawiera wszystkie potrzebne złączki i smok: zestaw króćców, smok ssawny, obejmy druciane, klucz do świec, adapter przyłączeniowy
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDPS100-4
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 852,85 zł 3 899,00 zł 3 509,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 389 cm³ |
| Producent silnika | Rato |
| Moc | 7,2 kW/9,8 KM |
| Maksymalny wydatek wody | 1666 L/min |
| Wirnik | Żeliwo |
| Średnica wlotu/wylotu | 4" |
| Wysokość ssania | 7 m |
| Max. wysokość podnoszenia | 26 m |
| Układ tłumiący drgania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie przy niskim poziomie oleju | Tak |
| Waga | 76 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
