Cedrus Premium C-TRAC-108HS Traktorek ogrodowy spalinowy
- Traktorek 2-cylindrowy do pielęgnacji trawnika z napędem na tylne koła i z bocznym wyrzutem, pozwala na szybkie koszenie dużych terenów
- Traktorki z wersji Premium na standardowym wyposażeniu posiadają zaślepkę do mulczowania, która umożliwia koszenie niewysokiej trawy i jej rozdrabnianie
- Przekładnia hydrostatyczna umożliwia łatwą zmianę prędkości, uruchamia pedałem
- Wytłaczany układ koszący, noże o szerokości roboczej 108 cm, dwa stalowych noży przeciwbieżnych z regulacją wysokości koszenia w zakresie 30-90 mm — 7 pozycji pozwalają na dopasowanie do warunków trawnika
- Rozrusznik elektryczny, wyrzut boczny oraz opcjonalne mulczowanie
- Hak holowniczy, zaczep do przyczepki, reflektory LED z czujnikiem zmierzchu
- Załączanie noży elektromagnetyczne, pedał jazdy do przodu i do tyłu, wielofunkcyjny wyświetlacz
- Funkcja koszenia na biegu wstecznym, licznik motogodzin umożliwia monitorowanie czasu pracy
- Przedni zderzak chroni traktorek przed przypadkowymi uderzeniami
- Złącze do mycia układu tnącego ułatwia czyszczenie
- Obserwuj produkt:
- Kod: C-TRAC-T108HS
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 8 047,97 zł 10 999,00 zł 9 899,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 586 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Loncin |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 12,5 kW/17 KM |
| Szerokość koszenia | 108 cm |
| Wysokość koszenia | 30-90 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Tak, z funkcją koszenia na biegu wstecznym |
| Skrzynia biegów | Hydrostatyczna |
| Ilość noży | 2 |
| Załączanie noży | Elektromagnetyczne |
| Licznik motogodzin | Tak |
| Pojemność kosza | Bez kosza |
| Maksymalna prędkość jazdy | 8,8 km/godz |
| Pojemność zbiornika paliwa | 8,5 L |
| Waga | 225 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
