Cedrus PK350 Przecinarka stolikowa elektryczna
- Piła budowlana, pilarka stołowa, przecinarka elektryczna stolikowa nadaje się do cięcia kostki brukowej, betonu, kamienia, pustaków, krawężników, dużych cegieł i bloków, do pracy na budowie
- Wyposażona jest w zbiornik na wodę z pompą, regulację kąta cięcia do 45°, co umożliwia precyzyjne cięcie materiałów budowlanych np. porotherm, silka, płyty betonowe, oraz wózek na rolkach
- Piła pozwala na cięcie materiałów o długości 70 cm oraz głębokości 11 cm
- Pompa i zbiornik wody, składane nogi, tarcza diamentowa 350 mm są w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDPK350
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 267,48 zł 3 099,00 zł 2 789,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Silnik | jednofazowy 2,2 kW |
| Napięcie/częstotliwość | 230 V/50 Hz |
| Maksymalna długość cięcia | 70 cm |
| Maksymalna głębokość cięcia | 11 cm |
| Obroty tarczy | 2800 obr/min |
| Średnica tarczy | 350 mm |
| Otwór tarczy | 30 mm |
| Regulacja kąta cięcia | 0-45° |
| Waga | 76 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
