Cedrus PH525-B Nożyce do żywopłotu akumulatorowe na wysięgniku bez baterii i ładowarki
- Teleskopowe nożyce do żywopłotu zasilane bezpośrednio z akumulatora wsuwanego typu On-Board umożliwiają wygodne i bezpieczne przycinanie wysokich żywopłotów oraz krzewów bez konieczności korzystania z drabiny
- Zasilanie On-Board oznacza, że akumulator montowany jest bezpośrednio na urządzeniu, bez dodatkowych przewodów, co zwiększa mobilność pracy w terenie
- Dzięki wydłużanemu wysięgnikowi i regulowanej głowicy tnącej doskonale sprawdzają się w pracach pielęgnacyjnych w ogrodzie
- Odporność na warunki atmosferyczne
- Cyfrowy, wielofunkcyjny wyświetlacz ułatwiający kontrolę pracy
- Uchwyt z miękkim wykończeniem zapewniający komfort obsługi
- Sztywna przekładnia z mechanizmem zabezpieczającym, 11-stopniowa regulacja kąta głowicy tnącej dla maksymalnej precyzji
- Ostrza tnące dwustronne, cięte laserowo z ruchem przeciwbieżnym
- Urządzenie jest częścią systemu akumulatorowego Cedrus 60 V, co oznacza, że jeden akumulator i ładowarka pasują do wielu różnych narzędzi z tej samej linii. Kompatybilne z akumulatorami CEDB4 i CEDB8 oraz bateriami plecakowymi CEDP15 i CEDP25 po zastosowaniu adaptera CEDADB
- Cena zawiera osłonę listwy tnącej
- Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDPH525-B
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 1 023,58 zł 1 399,00 zł 1 259,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość posuwu | 3 prędkości (2800-3200-3600 obr/min) |
| Moc silnika | 1800 W |
| Napięcie akumulatora | 60 V |
| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Długość listwy | 525 mm |
| Odstęp między zębami | 35 mm |
| Długość, tryb transportowy | 152 cm |
| Regulacja głowicy | 180 stopni/11 pozycji |
| Waga | 6,1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Cedrus PH525-B

