Cedrus PB60-3 Pompa do brudnej wody spalinowa
- Motopompa szlamowa z napędem spalinowym wyposażona została w 4-suwowy silnik
- Zastosowanie: w ogrodnictwie, w pracach budowlanych, do wypompowywania wody z wykopów, terenów zalanych, z terenów budowy, stawów, zbiorników przeciwpożarowych, oczyszczania oczek wodnych, basenów, małych akwenów wodnych
- Pompa umożliwia efektywne odprowadzanie wody z zanieczyszczeniami, takimi jak muł czy inne nieczystości
- Urządzenie posiada rozruch ręczny, umożliwia przepompowanie 60 m³ wody na godzinę
- Mocna obudowa zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia
- Cena zawiera wszystkie potrzebne złączki i smok
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDPB60-3
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 133,33 zł 1 549,00 zł 1 394,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 210 cm³ |
| Producent silnika | Rato |
| Moc | 3,8 kW/5,2 KM |
| Maksymalny wydatek wody | 1000 L/min |
| Wirnik | Żeliwo |
| Średnica wlotu/wylotu | 3"/76 mm |
| Wysokość ssania | 7 m |
| Max. wysokość podnoszenia | 26 m |
| Układ tłumiący drgania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie przy niskim poziomie oleju | Tak |
| Waga | 33 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
