Cedrus MC110 Myjka ciśnieniowa
- Myjka ciśnieniowa przeznaczona do użytku domowego i porządkowego na większych powierzchniach, z silnikiem indukcyjnym
- Ciśnienie robocze 110 bar — optymalne do bezpiecznego i skutecznego czyszczenia większości powierzchni domowych
- Pompa wykonana z aluminium, co zapewnia lepszą odporność na przegrzanie
- Wąż wysokociśnieniowy o długości 10 m, co pozwala na dużą swobodę ruchu
- Silnik indukcyjny pracuje ciszej i jest znacznie bardziej odporny na długotrwałą pracę
- Standardowo myjka wyposażona jest w bęben na wąż, pistolet z lancą oraz zestaw transportowy z kołami
- Zastosowanie: idealnie nadaje się do mycia samochodów, rowerów, maszyn rolniczych, a także tarasów i elewacji
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDMC110
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 730,89 zł 999,00 zł 899,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc silnika | 2100 W |
| Typ silnika | Indukcyjny |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Maksymalne ciśnienie | 165 bar |
| Wydatek wody | 360-432 L/godz |
| Maksymalna temperatura wody | 50 °C |
| Długość węża | 10 m |
| Zbiornik na detergent | Tak |
| Waga | 19 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Cedrus MC110