Cedrus KS53SV-E Kosiarka spalinowa
- Kosiarka spalinowa z napędem wyposażona w kosz o pojemności 65 litrów ze wskaźnikiem napełnienia, centralną regulację wysokości koszenia zapewnia wysoką wydajność cięcia, nawet w trudniejszych warunkach, takich jak gęsta lub wysoka trawa
- Zalecana powierzchnia do 2500 m²
- Obudowa układu koszącego wykonana jest ze stali, gwarantuje trwałość i odporność na uszkodzenia
- Szerokość robocza wynosi 53 cm, łożyskowane koła zapewniają łatwość manewrowania
- Na uchwycie zamontowane są 2 dźwignie: jedna służy do regulacji obrotów silnika, druga to dźwignia ssania
- Napęd na tylne koła, który ułatwia prowadzenie maszyny, szczególnie na nierównym terenie
- Kosiarka posiada elektryczny rozrusznik, co upraszcza uruchamianie w porównaniu do tradycyjnych systemów manualnych
- System koszenia: zbieranie trawy do kosza, wyrzut boczny, mulczowanie, które wspiera naturalne nawożenie trawnika
- Uchwyt wyposażono w dźwignię gazu, dźwignię ssania oraz miejsce na kubek
- Złącze do mycia podwozia, ułatwiające utrzymanie kosiarki w czystości po pracy
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDKS53SV-E
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 316,26 zł 1 799,00 zł 1 619,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 196 cm³ |
| Producent silnika | Cedrus |
| Moc | 4,2 kW/5,7 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Z napędem |
| Zalecana powierzchnia | 2500 m² |
| Szerokość koszenia | 53 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Systemy koszenia | Zbieranie/mulczowanie/wyrzut boczny/wyrzut tylny |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Waga | 41 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

