Cedrus KS53S-E Kosiarka spalinowa
- Kosiarka spalinowa wyposażona w napęd oraz elektryczny rozrusznik
- Posiada silnik o mocy 5,7 KM, kosz o pojemności 65 L ze wskaźnikiem napełnienia, centralną regulację wysokości koszenia 6 stopni w zakresie 25-75 mm
- Zbieranie do kosza, mielenie, wyrzut boczny, wyrzut do tyłu
- 2000 m²
- Obudowa układu koszącego wykonana jest ze stali, a jej szerokość robocza wynosi 53 cm
- Na uchwycie zamontowane są dwie dźwignie, jedna służy do regulacji obrotów silnika, druga to dźwignia ssania
- Łatwość manewrowania zapewniają duże tylne koła oraz dobre wyważenie maszyny. Wszystkie koła są łożyskowane
- Elektryczny rozrusznik, metalowa przekładnia napędowa, złącze do mycia
- Przedni uchwyt ułatwiający czyszczenie kosiarki
- w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDKS53S-E
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: produkt wycofany z oferty producenta
- Cena netto: 1 206,50 zł 1 649,00 zł 1 484,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 196 cm³ |
| Producent silnika | Cedrus |
| Moc | 4,1 kW/5,6 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Z napędem |
| Zalecana powierzchnia | 2000 m² |
| Szerokość koszenia | 53 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Systemy koszenia | Zbieranie/mulczowanie/wyrzut boczny/wyrzut tylny |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Waga | 40 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
