Cedrus KS51S-ZT Kosiarka spalinowa
- Kosiarka spalinowa z napędem własnym, jest idealna na pochyłości
- Napęd za pomocą paska klinowego, przyłącze do węża ogrodowego do mycia podwozia kosiarki
- Deflektor boczny, wkładka mulczująca. Zbieranie do kosza, wyrzut boczny, wyrzut tylny, mielenie trawy
- Posiada kosz o pojemności 65 L ze wskaźnikiem napełnienia
- Zalecana powierzchnia 2500 m²
- Obudowa układu koszącego wykonana jest ze stali, a jej szerokość robocza wynosi 51 cm
- Centralna regulacja wysokości koszenia w zakresie od 25 do 75 mm za pomocą jednej dźwigni
- Na uchwycie zamontowane są dwie dźwignie jedna służy do regulacji obrotów silnika, druga to dźwignia ssania
- Łatwość manewrowania zapewniają duże tylne koła oraz dobre wyważenie maszyny. Wszystkie koła są łożyskowane, przednie koła skrętne
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDKS51S-ZT
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 133,33 zł 1 549,00 zł 1 394,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 196 cm³ |
| Producent silnika | Cedrus |
| Moc | 4,1 kW/5,6 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Z napędem |
| Zalecana powierzchnia | 2500 m² |
| Szerokość koszenia | 51 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Systemy koszenia | Zbieranie/mulczowanie/wyrzut boczny/wyrzut tylny |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Waga | 44 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
