Cedrus KS51S-H-ZT Kosiarka spalinowa
- Zaawansowana kosiarka spalinowa z napędem wyposażona w silnik Honda oraz skrętne przednie koła, sprawdzi się zarówno na dużych trawnikach o powierzchni 2500 m², jak i w trudniejszych warunkach
- Deflektor boczny, wkładka mulczująca. Zbieranie do kosza, wyrzut boczny, wyrzut tylny, mielenie trawy
- Pojemny kosz 65 L posiada wskaźnik napełnienia
- Duże tylne koła ułatwiają manewrowanie kosiarką, przednie koła skrętne, kosiarka jest idealna na pochyłości
- Na uchwycie zamontowane są 2 dźwignie,jedna służy do regulacji obrotów silnika, druga to dźwignia ssania
- Złącze do mycia podwozia kosiarki, należy tylko podłączyć wąż ogrodowy z wodą do wyjścia znajdującego się na obudowie kosiarki i odpalić silnik
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDKS51S-H-ZT
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 1 462,60 zł 1 999,00 zł 1 799,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 166 cm³ |
| Producent silnika | Honda |
| Moc | 3,4 kW/4,6 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Z napędem |
| Zalecana powierzchnia | 2500 m² |
| Szerokość koszenia | 51 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Systemy koszenia | Zbieranie/mulczowanie/wyrzut boczny/wyrzut tylny |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Waga | 44 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

