Cedrus KS51S-H Kosiarka spalinowa
- Kosiarka spalinowa z napędem za pomocą paska klinowego, wyposażona w mocny silnik Honda górnozaworowy ze zoptymalizowanym zużyciem paliwa
- Stalowa obudowa o szerokości 51 cm, posiada wygodny uchwyt w przedniej części
- Centralna regulacja wysokości koszenia 6 stopni w zakresie od 25 do 75 mm za pomocą jednej dźwigni pozwala dobrać odpowiednią długość źdźbła trawy
- Posiada kosz o pojemności 65 litrów ze wskaźnikiem napełnienia, złącze do mycia podwozia kosiarki
- Łatwość manewrowania zapewniają duże tylne koła oraz dobre wyważenie maszyny. Wszystkie koła są łożyskowane
- Zbieranie do kosza, wyrzut boczny, mielenie trawy
- Zalecana powierzchnia 2000 m²
- Przyłącze do węża ogrodowego, przedni uchwyt ułatwiający podniesienie kosiarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDKS51S-H
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (6 szt)
-
-
- Cena netto: 1 426,02 zł 1 949,00 zł 1 754,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 201 cm³ |
| Producent silnika | Honda |
| Moc | 4,1 kW/5,6 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Z napędem |
| Zalecana powierzchnia | 2000 m² |
| Szerokość koszenia | 51 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Systemy koszenia | Zbieranie/wyrzut boczny/mielenie |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Waga | 35 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
