Cedrus KS48S Kosiarka spalinowa
- Kosiarka spalinowa z napędem wyposażona została w silnik Cedrus, kosz o pojemności 65 litrów ze wskaźnikiem napełnienia
- Centralna 6-stopniowa regulacja wysokości koszenia za pomocą jednej dźwigni w zakresie od 25 do 75 mm
Zalecana powierzchnia trawnika 1500 m² - Systemy koszenia: zbieranie do kosza, mulczowanie, wyrzut boczny, wytrzut do tyłu
- Obudowa układu koszącego wykonana jest ze stali, a jej szerokość robocza wynosi 48 cm
- Na uchwycie zamontowane są dwie dźwignie: jedna służy do regulacji obrotów silnika, druga to dźwignia ssania
- Uchwyt wyposażony jest w miejsce na kubek
- Łatwość manewrowania zapewniają duże tylne koła, wszystkie koła są łożyskowane
- Złącze do mycia podwozia kosiarki, zaślepka mieląca w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDKS48S
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 921,14 zł 1 259,00 zł 1 133,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 145 cm³ |
| Producent silnika | Cedrus |
| Moc | 2,6 kW/3,5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Z napędem |
| Zalecana powierzchnia | 1500 m² |
| Szerokość koszenia | 48 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Systemy koszenia | Zbieranie/mulczowanie/wyrzut tylny/wyrzut boczny |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Waga | 36 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
