Cedrus KS48S-H Kosiarka spalinowa
- Kosiarka spalinowa z silnikiem Honda wyposażona w napęd za pomocą paska klinowego
- Silnik górnozaworowy ze zoptymalizowanym zużyciem paliwa, zwiększona żywotność uzyskana dzięki zastosowaniu tulei żeliwnych
- Zalecana powierzchnia 1500 m²
- Stalowa obudowa o szerokości koszenia 48 cm posiada wygodny uchwyt w przedniej części
- Centralna regulacja wysokości koszenia od 25 do 75 mm pozwala dobrać odpowiednią długość źdźbła trawy
- Zbieranie do kosza, wyrzut boczny, mielenie trawy, przyłącze do węża ogrodowego do mycia kosiarki
- Pojemny kosz 65 litrów posiada wskaźnik napełnienia, który informuje kiedy go opróżnić
- Łatwość manewrowania zapewniają duże tylne koła oraz dobre wyważenie maszyny. Wszystkie koła są łożyskowane
- Zaślepka mieląca w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDKS48S-H
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 1 316,26 zł 1 799,00 zł 1 619,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 170 cm³ |
| Producent silnika | Honda |
| Moc | 3,4 kW/4,6 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Z napędem |
| Zalecana powierzchnia | 1500 m² |
| Szerokość koszenia | 48 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Systemy koszenia | Zbieranie/mulczowanie/wyrzut boczny |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Waga | 34,3 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
