Cedrus KS48 Kosiarka spalinowa
- Kosiarka spalinowa bez napędu wyposażona została w silnik Cedrus, posiada układ roboczy o szerokości 48 cm, duże, łożyskowane koła ułatwiające manewrowanie
- Centralna 6-stopniowa regulacja wysokości koszenia za pomocą jednej dźwigni w zakresie od 25 do 75 mm
- Zalecana powierzchnia trawnika 1500 m²
- Systemy koszenia: zbieranie do kosza, mielenie, wyrzut do tyłu. Kosiarka może zbierać trawę do kosza o pojemności 65 litrów lub mulczować trawę przy użyciu specjalnej zaślepki tunelu wyrzutowego
- Składany uchwyt oraz wskaźnik napełnienia kosza
- Obudowa stalowa, złącze do mycia urządzenia tnącego
- Zaślepka mieląca w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDKS48
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 804,07 zł 1 099,00 zł 989,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 145 cm³ |
| Producent silnika | Cedrus |
| Moc | 2,6 kW/3,5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Bez napędu |
| Zalecana powierzchnia | 1500 m² |
| Szerokość koszenia | 48 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Systemy koszenia | Zbieranie/mulczowanie/wyrzut tylny |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Waga | 29 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
