Cedrus KS42S Kosiarka spalinowa
- Kosiarka spalinowa z napędem, do pielęgnacji przydomowych trawników, wyposażona jest w stalowy układ roboczy o szerokości 42 cm z jednym nożem
- Zalecana powierzchnia trawnika 1000 m²
- Centralna 6-stopniowa regulacja wysokości koszenia za pomocą jednej dźwigni w zakresie od 25 do 75 mm
- 3 tryby koszenia: wyrzut tylny, zbieranie trawy do kosza o pojemności 45 litrów oraz mulczowanie, dzięki któremu drobno pocięta trawa staje się naturalnym nawozem dla trawnika
- Kosiarka gwarantuje precyzyjne cięcie trawy, zapewnia efektywne koszenie w trudniejszych warunkach, łatwa w manewrowaniu dzięki lekkiej konstrukcji i składanemu uchwytowi
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDKS42S
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 657,72 zł 899,00 zł 809,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 145 cm³ |
| Producent silnika | Cedrus |
| Moc | 3 kW/4,2 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Z napędem |
| Zalecana powierzchnia | 1000 m² |
| Szerokość koszenia | 42 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Systemy koszenia | Zbieranie/mulczowanie/wyrzut tylny |
| Pojemność kosza | 45 L |
| Waga | 25 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

