Cedrus KP01 Koparka łańcuchowa spalinowa
- Mini koparka łańcuchowa wyposażona w łańcuch o długości 2000 mm oraz świder, który układa ziemię obok
- Koparka łańcuchowa może prowadzić wykop na 3 różnych głębokościach: 20 cm, 40 cm, 60 cm
- Posiada 27 ostrzy z węglikiem spiekanym. Napędzana silnikiem Loncin 15 KM, sowietrzem
- Podczas pracy łańcucha koła jezdne można zabalować
- Wydajność zależy od gleby w jakiej pracuje i może wynosić do 60 m/godz.
- Urządzenie przystosowane do prac ogrodniczych i ogrodowych np. instalacji nawadniania terenu lub instalacji robotów koszących
- Wytrzymały układ roboczy, łatwa regulacja, ślimak odkładający ziemię
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDKP01
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 6 584,55 zł 8 999,00 zł 8 099,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 420 cm³ |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc | 11 kW/15 KM |
| Załączanie noży | Mechaniczne |
| Rozrusznik | Ręczny |
| Wydajność | 60 m/godz. |
| Długość łańcucha | 2000 mm |
| Głębokość kopania | 200, 400, 600 mm |
| Szerokość kopania | 100 mm |
| Waga | 185 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
