Cedrus KD195FC Diesel Agregat prądotwórczy spalinowy
- Agregat prądotwórczy, generator prądu z silnikiem diesla do systemu awaryjnego zasilania. Kiedy automatyka AST (SZR) wykryje spadek napięcia z sieci, agregat samoczynnie się uruchomi, a w momencie, gdy napięcie w sieci znowu się pojawi, agregat sam się wyłączy
- Wszechstronne zastosowanie pozwala wykorzystać agregat w róznych sytuacjach przez wiele godzin
- Prądnica trójfazowa z miedzianym uzwojeniem gwarantuje niezawodność działania
- Silnik Diesel Euro V jednocylindrowy, chłodzony powietrzem generuje stałą moc na poziomie 6,6 kW (moc nominalna/3F), a 7,1 kW (moc rozruchowa/3F). Rozrusznik elektryczny
- System AVR zapewnia stabilizację napięcia, aby zabezpieczyć zasilane odbiorniki przed wahaniami napięcia
- Czujnik oleju wyłączy agregat przy niskim poziomie oleju zabezpieczając silnik przed zatarciem
- Średnie zużycie paliwa (50% obciążenia) 1,6 L na godzinę
- Dodatkowo agregat wyposażony jest w bezpieczniki obwodów, miedziane uzwojenie, elektryczny start, ATS
opcjonalnie, cichy
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDDG7E-3F
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 5 486,99 zł 7 499,00 zł 6 749,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 532 cm³ |
| Moc nominalna 1F | 5900 W |
| Moc rozruchowa 1F | 6300 W |
| Moc nominalna 3F | 6600 W |
| Moc rozruchowa 3F | 7100 W |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Rodzaj paliwa | Olej napędowy – Diesel |
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Gniazdo DC | 12 V/8,3 A |
| Napięcie/częstotliwość | 230 V/400 V/50 Hz |
| Pojemność zbiornika paliwa | 30 L |
| Waga | 175 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
