Cedrus KD1100F Diesel Agregat prądotwórczy spalinowy
- Agregat prądotwórczy trójfazowy, generator prądu z silnikiem diesla do systemu awaryjnego zasilania. Kiedy automatyka AST (SZR) wykryje spadek napięcia z sieci, agregat samoczynnie się uruchomi, a w momencie, gdy napięcie w sieci znowu się pojawi, agregat sam się wyłączy
- Wszechstronne zastosowanie pozwala wykorzystać agregat w róznych sytuacjach przez wiele godzin
- Prądnica trójfazowa z miedzianym uzwojeniem gwarantuje niezawodność działania
- Silnik Diesel Euro V jednocylindrowy, chłodzony powietrzem generuje stałą moc na poziomie 8 kW (moc nominalna/3F), a 8,5 kW (moc rozruchowa/3F)
- Agregat wyposażony jest w rozrusznik elektryczny
- System AVR zapewnia stabilizację napięcia, aby zabezpieczyć zasilane odbiorniki przed wahaniami napięcia
- Czujnik oleju wyłączy agregat przy niskim poziomie oleju zabezpieczając silnik przed zatarciem
- Średnie zużycie paliwa (50% obciążenia) 2 L na godzinę
- Dodatkowo agregat wyposażony jest w bezpieczniki obwodów, miedziane uzwojenie, elektryczny start, ATS opcjonalnie, cichy
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDDG8.5E-3F
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 6 365,04 zł 8 699,00 zł 7 829,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 667 cm³ |
| Moc nominalna 1F | 7200 W |
| Moc rozruchowa 1F | 7700 W |
| Moc nominalna 3F | 8000 W |
| Moc rozruchowa 3F | 8500 W |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Rodzaj paliwa | Olej napędowy – Diesel |
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Gniazdo DC | 12 V/8,3 A |
| Napięcie/częstotliwość | 230 V/400 V/50 Hz |
| Pojemność zbiornika paliwa | 26 L |
| Waga | 210 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
