Cedrus IWB250Li Klucz udarowy akumulatorowy bez baterii i ładowarki
- Wydajne i niezawodne narzędzie do odkręcania i dokręcania połączeń śrubowych
- Wyposażony w przełącznik kierunku obrotów, płynną regulację prędkości oraz funkcję szybkiego zatrzymania, zapewnia pełną kontrolę podczas pracy
- Trwała przekładnia gwarantuje długą żywotność, a wbudowana lampa LED ułatwia pracę w warunkach ograniczonego oświetlenia
- Ergonomiczna obudowa z miękkim uchwytem zwiększa komfort użytkowania, a końcówka robocza 1/2" zapewnia uniwersalność zastosowań
- Kompatybilny z platformą Cedrus Power Plus, narzędzie zasilane jest baterią max 20 V, współpracuje z bateriami 2 Ah, 4 Ah, 6 Ah
- Cena nie obejmuje akumulatora, ładowarki, walizki w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDIWB250LI
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 196,75 zł 269,00 zł 242,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Akumulator | max 20 V |
| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Obroty bez obciążenia | 2500 obr/min |
| Udar | 1100-2500-3500 uderzeń/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 50/150/250 Nm |
| Uchwyt | 1/2" czworokąt |
| Regulacja momentu obrotowego | 3 stopnie |
| Zmiana kierunku obrotu | Tak |
| Lampka LED | Tak |
| Uchwyt do paska | Tak |
| Waga | 1,1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Cedrus IWB250Li
